Teras Üstü Cam Kış Bahçesi

Teras KapatmaKış Bahçesi

Teras Üstü Cam Kış Bahçesi yaşam alanlarınıza her yönü ile fark katacaktır. Bir teras için maksimum dekoratif görünümü sizlere verebilir. Camın Alüminyum ile birleşmesi ile mekanda zaman su gibi keyifle geçer. Eviniz ve ticari mülkleriniz için yaptırabilirsiniz. Sipariş öncesinde alan ölçüsüne göre modelleme yaptırabilirsiniz.

Açıklama

Teras üstü kapatmak için bir çok alternatif ürün ve malzeme bulabilirsiniz. Teras Üstü Cam Kış Bahçesi bulabileceğiniz malzemeler arasında en eşsizi olarak öne çıkar. İçerdeyken dahi dışarının atmosferini sizlere bulunduğunuz her an verir. Maliyet yönünden bir nebze diğer ürünlere göre fiyatı yüksek gibi görünsede mekandan alacağınız verim ve katkı hakkını fazlası ile geri verecektir.

Teras Üstü Cam Kış Bahçesi artık bir lüks değil konfor ve rahatlamak isteyenlerin ihtiyacıdır. Günün yorgunluğunu atmak herkesin ilk düşüncesidir. Sevdikleriniz ve yakınlarınızla teraslarınızda dakikalarca oturmak istersiniz. Teras Üstü Kış Bahçesi tam bu isteklerinizi sizlere veren modern bir teras kapatma sistemidir.

  • Konutlarda kullanılabilir
  • Restoran, Cafe ve Ticari Mekanlarda yapılabilir
  • Havuz kapatma sistemleri olarak değerlendirilebilir.
  • Tek motorla açılır kapanır sistemde çalışmaktadır.
  • Karkas araları genişlik 150 cm ortalamasındadır.
  • 4+4 camine camlar tercih edilmektedir.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Teras Üstü Cam Kış Bahçesi”

Your email address will not be published.