Bioclimatic teras kapatma

Teras KapatmaPergola

Bioclimatic teras kapatma şimdiye kadarki tüm teras kapatma sitemleri içinde en popüler ürün olup tarzı, kalitesi ve teknolojisi ile fark yaratmaktadır. Özel projelerde çok sayıda yapmış olduğumuz Bioclimatic teras uygulamalarını yaşam alanı konutlarda da en uygun fiyatlarla yapmaktayız. Bioklimatic Pergola sistemleri için yerinizde ücretsiz keşif desteği veriyoruz. Hemen gelip ölçü alıyor ve fiyat teklifimizi anında veriyoruz. 

Açıklama

Bioclimatic teras kapatma hem kullanış bakımından konfor sağladığı gibi dekoratif anlamda alınabilecek maksimum görselliği sunmaktadır. Özel led ışık kullanımı, hareketli güneşlikleri, otomatik açılır sistemi olan bu ürün ayrıca su geçirmez özelliğe sahiptir. Civata ve vidalar paslanmaz çeliktir. En zor dış etlenler ve hava koşullarında dahi sorun çıkarmaz. Bioklimatik Pergola sisteminde aydınlatma opsiyonel olup istenilemsi halinde eklenebilir.

İsteğinize özel aksesuar kullanımı ile birlikte Ral renk seçimlerini dilediğiniz gibi yapabilirsiniz. Bioclimatic Pergola, Bioclimatic Tente adı ile bilinmektedir. Özel mimari tasarımları sayesinde alanda şıklık yaratır. Daha fazla konfor ve daha fazla kalite beklentisi olanlar için en ideal seçimdir.

Bioclimatic teras kapatma motorlu tavan sistemlerine sahip olup kulanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarır. Son derece uzun ömürlü olup yıllarca güvenle kullanabilirsiniz. İstanbul Teras Tente Tual Yapı firmamızdan hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bioclimatic teras kapatma”

Your email address will not be published.