dubleks teras kapatma

Dubleks Teras Kapatma

Daha yaşanabilir ve her mevsim kullanım için teras kapatma yaptırın. Firmamız sizin için en modern dubleks teras kapatma modellerini en uygun fiyatlarla 2021 yılında imalatını yapmaktadır.

Binalarda Dublex terasa sahip olanlar oldukça şanslı. Dubleks teras kapatma sistemleri ile hali hazırda yaz aylarında büyük keyif yaşayanalar artık dört mevsim alan kullanma keyfinide yaşayabilirler. Manzara keyfi, gökyüzü ile daha yakışlama ve ferahlama için dubleks katlarında yaşamak büyük keyiftir. Hele birde şehir içinde yaşıyorsanız bunun önemi çok daha fazla artmaktadır. Oturduğunuz yerleri ve mekanları daha konforlu ve kullanışlı hale getirmek sizlerin elinde. Tual yapı firmamız sizin için en güzel dubleks teras kapatma modelleri imalatını yapmaktadır.

dublex teras kapatma

Dubleks Teras Kapama

Yaz mevsiminde açık teraslarda maksimum 3 ay faydalanabilirken kapalı teraslarda yaz kış aralıksız kullanım yaşarsınız. Firmamızın imalatını yaptığı birbirinden farklı modern teras kapama sistemleri ile sevdiklerinizle her anın tadını doyasıya yaşayabilirsiniz. Açılır sistemler sayesinde yazın güneşten doyasıya faydalanırken kış aylarında zorlu hava şartlarından da etkilenmezsiniz. Çok eminizki bir kere teras kapama yaptırdıktan sonrasında teras alanları evinizde en çok vakit geçireceğiniz alanların başında gelecektir.

Dubleks teras kapatma sistemleri için özel imalat seçeneklerimiz bulunmaktadır. Ahşap nitelikli ürünler, metal profiller, cam tavan sistemleri, açılır ve sürgülü sistemler, motorlu veya otomatik teras kapamaları en uygun fiyatlarla yapmaktayız.

dubleks teras kapama

Dubleks Teras Kapatma Fiyatları

Ahşap dubleks teras kapatma : 500₺ Basit sistem ahşap malzeme kullanımı ile yapılan dubleks teras kapatma metrekare fiyatı 500₺ den başlamaktadır. Ancak belirtilen rakam ortalama  ve piyasadaki güncel fiyat olup asıl fiyat yerin keşifi yapıldıktan sonra ve net ölçü alındıktan sonra verilmektedir.

Ahşap ters tavan teras kapatma : 600₺ ters tavan modelleride teras alanlarında sıkça ilgi gören ve yaptırılan modeldir. Firmamız terasınızın özelliğine göre en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olacaktır. Yerinizde yapılacak uzman keşfi ile hangi tür daha faydalı olur ve kullanış sağlar ekibimiz tarafından bilgilendirirlecektir. 2021 yılı güncel birim metrekare fiyatları için lütfen bizi arayınız.

Alçıpanlı Ahşap Dublex Teras Kapama : 650₺ den başlayan fiyatlarla imalat yapmaktayız. Alçıpan teras kapama sistemleri için senelerdir kullandığımız malzeme türü olup isteyen müşterilerimize en iyi işçilikle uygulama yapmaktayız. Kesin fiyat neticesi için mutlaka tam ölçü aldırınız.

Çelik Profil Dublex Teras Kapatma : 450₺ den başlayan çelik profilli sistemler yaptırabilirsiniz. Cephe ölçüsü, teras çatı yüksekliği ve alanın diğer teknik özellikleri bu seçim yapılırken önemlidir. Mutlaka son kararınızı vermeden önce bir uzmanla beraber yerin tespitini yaptırınız.

dubleks teras kapama fiyatları

Dubleks Teras Kapatma Modelleri

Dubleks katlar için teras kapanacaksa bir çok farklı model ve alternatif arasından seçim yapabilirsiniz. Malzeme türü ve Dubleks teras kapatma modelleri seçimi yapılırken terasın açık alan yönü, rüzgar yönü, güneş alan kısımları, yüksekliği, zemin alan ölçüsü, taşıyıcı sistemleri, duvar ve blok alanları hesaplanmalıdır. Kullanışlı olması ve estetik görünüm seçimde etkili olması gereklidir. Sonradan yaptırdınız sistemi tekrardan değiştirmemek için mutlaka uzman görüşüne başvurunuz.

dubleks teras kapama modelleri

Teras kapatılırken temperli cam kullanımı, katlanır cam balkon, sürgülü cam balkon, giyotin cam sistemleri tercih edebilirsiniz. Tavan teras üstü kapatma için cam tavan tercih edebileceğiniz gibi klasik olarak ahşap tavan, alçıpanlı tavan, lambri kullanımıda yapabilirsiniz. Cam sistemleri için cam balkon dışında eğer isterseniz pimapen kullanımıda yapabilirsiniz. Firmamız kış bahçesi sistemlerinden, birbirinden farklı dubleks teras kapatma sistemlerine bugüne kadar yüzlerce farklı uygulama yapmıştır. Bizleri arayarak referans bilgisi isteyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir