Rolling roof teras kapatma

Teras Kapatma

Teraslarda fark yaratan en kullanışlı sistem Rolling roof teras kapatma modelidir. Ürünü tanıyan ve bilen kişiler katlanan teras adı ile tanırlar. Kelime anlamı yuvarlanan teras olup iki farklı işlevi aynı anda sorunsuz yapmaktadır. Teras kapatma sistemini ister katlar istersenizde toplarsınız. Panellerin her açıda çalışması sayesinde gün ışından maksimum şekilde faydalanabilirsiniz. Rolling roof sistemi için firmamız imalattan çözümler sunmaktadır. Size özel teras sistemleri için firmamız Tual Yapı’dan teklif isteyiniz. 

Açıklama

Alüminyum panel sistemi ile imalatı yapılan Rolling roof teras kapatma hem en gelişmiş ürün olup hemde modern tasarım yapısı ile mekanlara şıklık katmaktadır. Teraslarda komple kapalı alan kullanımı sağladığı gibi açık hava keyfinide sizlere eksiksiz şekilde sunar. Önceleri her ne kadar kış bahçeleri kullanımı daha çok olsa da 2021 yılını yaşadımız günümüzde teraslar içinde ilk akla gelen ürünlerin başında gelmektedir.

Neden Rolling roof Yaptırmalıyım?

Bu ürünü diğer teras kapama sistemlerinden ayıran belirgin özellikleri vardır. En bilinen özelliği katlanma ve toplanma özelliği tek üründe sunmasıdır. Diğer özellikleri ise aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  • Panellerin açıları her yöne olabilmektedir. Güneş ışınları ve gün ışığı almak istiyorsanız istediğiniz açıda kullanım avantajı sağlar.
  • Alanın üst kısmında havalandırma ihtiyacınız varsa sistemi kullanabilir aynı zamanda panelleri sayesinde gölgelik elde edersiniz.
  • Olumsuz hava koşullarında bir çok teras kapatma sistemi ancak kapalı ile korunur. Rolling roof teras kapatma açık olduğunda dahi panelleri sayesinde kardan ve yağmurdan etkilenmez.
  • Dekoratif görünüm amacı ile renk alternatifleri bulunur. Sistemde elektrostatik boya kullanılmaktadır. Boya kalıcı ve ömürlük kullanım sağlar

Rolling roof teras kapatma İmalatı

Mekan ve özel mülkleriniz için firmamızdan birinci kalitede Rolling rofff teras kapatma sistemi imalatı yaptırabilirsiniz. Firma uzmanımız uygulamanın yapılacağı yere gelip ölçü almakta ve sizlere en uygun çözümleri yerinde sunmaktadır. Her ebat ve ölçüde çalışmamız bulunmaktadır. Size özel fiyat verebilmemiz için mutlaka ilgili birimimizle irtibata geçiniz.

Sistemde kullanılacak motor için 5 yıl garanti verilmektedir. Hareketli çatı sistemleri Alüminyumdan imal edilmektedir. En az 85 derece açıda çalışan paneller yapılır. Taşıyıcı panelleri olan dikey kısım da Alüminyumdam üretilmektedir.

Rolling Roff ve diğer teras balkon kapatma sistemlerimiz hakkında hemen bizlere ulaşıp fiyat ve teknik özellikler hakkıda bilgi edinebilirsiniz.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Rolling roof teras kapatma”

Your email address will not be published.