Çatı Katı Teras Kapatma

Teras Kapatma

Özel tasarım ve klasik çatı katı teras kapatma sistemlerini 2021 yılında da en uygun fiyatlarla yapıyor ve kısa sürede teslim ediyoruz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinden çatı katı teras kapatma projelerine talibiz. Arayın hemen adresinize gelelim, terasınızı yerinde görelim ve sizlere alan uygun çözümler ve fiyat teklifimizi hemen iltelim.

Açıklama

Son yıllarda bir çok yapının çatı kısımlarında teras bulunmaktadır. Çatı katı teras kapatma sistemleri de bu nedenle oldukça fazla ilgi görmektedir. Dublex alan olan bu bölümler halk dilinde çatı olarak genelde kullanılmaktadır. Daire katı ile ile aslında bir bütün olup beraber kullanılmaktadır. Teras katlarında vakit geçirmek oldukça keyifli olduğundan yaz aylarında en sık kullanılan yapının bölümü olarak öne çıkmaktadır.

Yaz mevsiminde teraslarda bolca vakit geçirirken kış aylarında ise teras kapatma sistemi olmayan daire sahipleri kullanım yapamamaktadır. İstanbul teras tente olarak sizlere 4 mevsim aralıksız kullanacağınız son  derece konforlu ve kaliteli alanlar sunmaktayız. Ahşap, ağaç ve profil malzemeden dilediğiniz kalitede, görselde ve bütçenize uygun çözümler sağlamaktayız.

Çatı Katı Balkon Kapatma

Binalarda çatı katlarında genelde teras niteliğinde alanlar bulunsa da kimi zamanda çatı katı kısımlarında balkon alanı bulunmaktadır. Firmamız alanın özellik ve niteliğine bakmaksızın her türlü kapama uygulamasını yapabilmektedir. İster cam balkon sistemleri ile balkon kapama yapabilir, isterseniz giyotin cam yöntemleri ile kapama yapabilir yada farklı özel teknik ve yöntemlerle bizlerden teras kapatma uygulaması talep edebilirsiniz.

Çatı katı balkon kapatma projelerinde ray sistemler, sürgülü sistemler, açılıp kapanır yada sabit sistemler yapabilmekteyiz. Alüminyum malzeme kullanımı, ağaç malzemeler ve ahşap özel uygulamalar yapmaktayız. Tual yapı firma uzmanımız ile görüşerek yapınıza en uygun malzeme tercihi için yardım alabilirsiniz.

çatı katı teras kapatma fiyatları

Çatı Katı Kapatma

Şirketimiz uzun yıllardır İstanbul içinde sayısız bina ve yapıda teras kapatma ve çatı katı kapatma projelerini başarı ile tamamlamıştır. Hiç ummadığınız ve kullanmadığınız alanları özel yaşam alanlarına çevirmekteyiz. Günün tüm stres ve yorgunluğunu attığınız teraslarınızı bizlere ulaşarak uzun yıllar zevkle kullanacağınız mekanlara dönüştürebilirsiniz. Metrekaresi düşük veya büyük olsun her türlü çatı katı teras kapatma işlerinizi büyük bir titizlikle yapmaktayız.

Çatı Katı Kapatma Modelleri

Klasik sık tercih edilen çatı katı kapatma modellerini yapabildiğimiz gibi Tual yapı olarak tasarımı kendimize ait özel çalışmalarda yapabilmekteyiz. Bir çok mimari projede etkili çözümler üreten kadrolarımızdan bu anlamda profesyonel destek alabilirsiniz. İstanbul içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde ücretsiz keşif hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Çatı Katı Teras Kapatma Fiyatları

2021 Çatı katı teras kapatma için en uygun metrekare fiyatları ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bütçenizi sarsmadan en estetik görünümde özel mekanlar sağlıyoruz. Senelerce sorunsuz kullanacağınız aileniz ve sevdiklerinizle güzel vakitler geçireceğiniz çatı katı terasları için bize ulaşmadan projeye karar vermeyin.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çatı Katı Teras Kapatma”

Your email address will not be published.