Bostancı Teras Kapatma

Teras Kapatma

Komple açık teras kapatma uygulamaları, yarı açık teras kapatma, otomatik tente, kumandalı sistemler, cam tavan dahil tüm uygulamaları yapıyoruz. Bostancı teras kapatma sistemleri için ekibimize online ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Yapılarınızda açık olan teraslarda profesyonel çözümler sağlıyoruz. Bostancı teras kapatma taleplerinizde yarı açık yada açılır kapanır sistemlerle istediğiniz özelliklerde ürünler sunuyoruz. Teras ve balkonlarda 4 mevsim konforlu bir kullanım için özel tasarımlar ve modeller uyguluyoruz. En yüksek kalitedeki malzeme seçimleri ve yine yüksek işçilik kalitesi ile mükemmel alanlar ortaya çıkarıyoruz.

Bostancı Açılır Sistem Teras Kapatma

En kullanışlı teras kapatma sistemlerinden biri açılır modellerdir. Yazın teras üst kısımlarını tamamen açabileceğiniz gibi dilerseniz ön cephe kısımlarında da açılır sistem yapılabilmektedir. Mevcut teras ölçüleriniz ve yapı teknik özelliklerine göre farklı model tasarımlar üretebilmekteyiz. Cam balkon ile cepheleride açılır hale getirelen bu sistemler sayesinde kışın ve yazın rahatça alanınızı kullanabilirsiniz.

Bostancı teras kapatma sistemleri için çelik malzeme kullanımı, karkas sistemleri, manuel ve otomatik özelliklerde üretim yapabilmekteyiz. Terasınızın özeliklerine göre ve dış etkenlerle olan ilişkisine göre farklı teknikler kullanıyoruz. Rüzgar, Fırtına ve Diğer tüm etkenleri hesaplıyor ve sizlere uzun yıllar konforu sağlayacak alanlar yaratıyoruz.

 • Müstakil yapılar
 • Daire katları
 • Dubleks yapılar
 • Villalar
 • Ticari işyerleri
 • Oteller
 • Kamusal binalar

Bostancı Kapalı Teras Kapatma Sistemleri

İsteğe özel üretimini, tasarımını ve uygulamasını yaptığımız teras kapatma sistemleri için kapalı uygulamalarımızda bulunmaktadır. Açık, yarı açık yada tam kapalı teras kapama yapabilmekteyiz. Cam tavan, Pergoala sistemleri yada tente sistemleri uygulama modellerimiz içinde bulunmaktadır. Teras üstü için istediğiniz malzeme tercihini yapabilmektesiniz. Mutlaka yeriniz için tam karar vermeden önce mutlaka teknik ekibimizden yerinizde ücretiz keşif talep ediniz.

 • Açık teras sistemleri
 • Kapalı teras sistemleri
 • Kış bahçesi sistemleri
 • Cam balkon sistemleri
 • Tente sistemleri, Otomatik tente uygulamaları

Bostancı Teras Kapatma Firması

İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerde hizmet veriyor olsakta Bostancı semtine yakın olmamız sebebi ile bölgede en çok tercih edilen firmalardan biriyiz. İstanbulterastente.com sitemiz üzerinden bizlere her zaman semtinizden kolayca ulaşabilirsiniz. Üretim, uygulama, yedek parça, montaj, yer değiştirme dahil tüm birimlerimizle sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Yaşam alanları konutlar başta olmak üzere tüm ticari işletmeler içinde Bostancı teras kapatma firması olarak hizmet verebilmekteyiz.

Additional information

Modeller

Yarı açık teras kapatma, Kapalı teras kapatma, Cam tavan teras kapatma, Cam balkonlu teras kapatma

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bostancı Teras Kapatma”

Your email address will not be published.