Teras Kapatma Sistemleri
0216 377 74 37

Pergola

İstanbul teras Tente Pergola Kış Bahçesi

İmalat Uygulama Proje

Binalarınıza, mekanlarınıza, balkon ve bahçelerinize en uygun kapatma, gölgelendirme sistemleri imalatı

Ücretsiz Keşif
Yaptırmayı düşündüğünüz kapatma ve gölgelendirme ürünleri için İstanbul genelinde ücretsiz keşif hizmeti veriyoruz.
Uygun Fiyatlar
Tüm ürün ve modellerimiz kendi imalatımızdan olup daima en uygun malzeme ve işçilik fiyatları ile sizlere sunulur.
Bize Ulaşın
Yaptırmak istediğiniz teras kapatma, kış bahçesi, pergola ve tente modelleri için şimdi 0507 667 67 58 numaradan uzmanımızı arayabilirsiniz.

Yüzlerce farklı tasarım, model ve ürün çeşitleri

Pergola Sistemleri İmalatı

Pergola kullanışlı olduğu kadar estetik ve dekoratif yönü oldukça fazla ürünlerdir. Pergola fiyatları için en uygun ekonomik alternatifleri sunan firmamız hem konutlar hemde ticari mekanlar için uygulama yapmaktadır.

Otomatik pergola sistemleri, raylı pergola, standart sabit pergola modelleri, ahşap pergola sistemleri dahil olmak üzere bir çok model ve tasarımda üretim yapabilmekteyiz. İstanbul Tual yapı uzmanlarımız Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde ücretsiz keşif ve ölçü alma hizmetleri vermektedir.

Pergola Modelleri

Pergola, dış mekanlarda gölgelendirme sağlamak, oturma alanları oluşturmak veya estetik bir görünüm kazandırmak amacıyla kullanılan yapısal bir öğedir. Farklı tasarım ve malzeme seçenekleri ile farklı pergola modelleri bulunmaktadır. İşte çeşitli pergola modellerinden bazıları:

 1. Ahşap Pergola: Doğal bir estetik sunan ahşap pergolalar, bahçe veya teras alanlarına sıcak bir hava katar. Farklı ahşap türleri ve tasarımlarla özelleştirilebilir.
 2. Metal Pergola: Metal pergolalar modern ve endüstriyel bir görünüm sağlar. Metal malzemelerin dayanıklılığı, uzun ömürlü bir çözüm sunar.
 3. Alüminyum Pergola: Hafif ve dayanıklı alüminyum pergolalar, dış mekanları modern bir şekilde gölgelendirmek için tercih edilir.
 4. Dikişsiz Pergola: Modern ve minimalist bir tasarım anlayışını yansıtan dikişsiz pergolalar, temiz ve düzgün bir görünüm sunar.
 5. Dretnotlu Pergola: Düzgün yerleştirilmiş dikenli veya çubuklu elemanlarla oluşturulan dretnotlu pergolalar, özellikle güneş ışığını yumuşatarak gölge sağlar.
 6. Köşe Pergola: Duvarlara veya yapıların köşelerine monte edilen pergolalar, dış mekanlarda alan tasarrufu sağlar.
 7. Serbest Duran Pergola: Herhangi bir yapıya bağlı olmadan serbest duran pergolalar, özellikle bahçe veya havuz kenarlarında popülerdir.
 8. Açılır Kapanır Pergola (Açık ve Kapalı Pergola): Motorlu veya manuel sistemlerle açılır kapanır pergolalar, dış mekanı hem güneşli hem de yağmurlu günlerde kullanılabilir hale getirir.
 9. Bitkilerle Kaplı Pergola: Çeşitli tırmanıcı bitkilerle kaplanan pergolalar, yeşillik ve gölgelendirme sağlar.
 10. Modern Pergola: Temiz hatlar, geometrik şekiller ve minimalist tasarım anlayışıyla oluşturulan modern pergolalar, çağdaş mekanlara uygun bir seçenektir.
 11. Rustik Pergola: Rustik veya taş malzeme ile tasarlanmış pergolalar, doğal ve rustik bir görünüm sağlar.
 12. Üçgen Pergola: Üçgen şeklinde tasarlanmış pergolalar, ilgi çekici bir geometrik dokunuş sağlar.
 13. Rüzgarlık Pergola: Pergola ile birlikte rüzgarlık eklenen modeller, rüzgarın etkilerini azaltarak daha konforlu bir alan sunar.

Pergola modelleri, malzeme, tasarım ve fonksiyonel özelliklere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bahçe, teras, havuz kenarı veya diğer dış mekan alanlarınıza uygun olan pergola modelini seçerek alanınıza estetik ve işlevsel bir katkı sağlayabilirsiniz.