Sandviç panel teras kapatma

Teras Kapatma

Sandviç panel teras kapatma sistemleri genelde diğer bir çok modele göre fiyatlarının uygun olması tercih sebeplerinden biridir. Panelin alt ve üst kaplaması metal olup içi ise EPS yada taş yünü malzemeler ile doldurulmuştur. İstenilen boylarda imalatı yapılan bu paneller teras üstü kapatma için uygulanabilmektedir. Firmamız Tual Yapı Sandwic panel teras kapatma sistemi genelde yapmamakta olup proje detaylarına göre çözümler sağlamaktadır. Lütfen irtibata geçiniz. 

Açıklama

Sandviç panel teras kapatma çatı ve bina üstü için kullanılan bir ömrü ekipmanıdır. Ortalama panel kalınlıkları 3.510 cm civarındadır. Panel ağırlıkları ise ortalama 12 kg/m2 civarındadır. Her ne kadar endüstriyel alanlar için daha uygun bir teras kapatma yöntemi olsa da yaşam alanları içinde son yıllarda kullanılmaktadır.

Teras ve balkon alanlarında sandviç panel kullanmak istiyorsanız ürün hakkında detaylı bilgiyi uygulayıcı firmadan mutlaka alınız. Ürünün mukavemet gücü, izolasyon ve yalıtım özellikleri, dış etkenlere karşı dayanımı, konstrüksiyon özelleri kesinlikle bilgi edinilinmelidir.

Firmamız Tual Yapı Demir Teras Kapatma ve Sandviç panel teras kapatma uygulamalarından ziyade Alüminyum ve Pergola sistemlerinde çözümler sağlamaktadır.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sandviç panel teras kapatma”

Your email address will not be published.