Polikarbon Teras kapatma

Teras Kapatma

Polikarbon teras kapatma için kullandığı gibi sundurma, otopark üstü, apartman aydınlık alanları, asansör boşlukları, merdiven koridor boşluk alanları içinde kullanılır. Polikarbon çatı kaplaması, cephe sistemleri ve bir çok yapı alanında tercih edilmektedir. Tual Yapı sistemleri polikarbon kapatma hakkında şimdi iletişime geçip bilgi alınız.

 

Açıklama

Polikarbon çatı sistemleri teras kapatma ve sundurma daha ekonomik çözüm arayanlar için ideal bir kapatma uygulamasıdır. Tual yapı sistemleri olarak Alüminyum sistemler dahil edilerek oldukça dekoratif çözümler sağlarız.  

Polikarbon teras kapatma için yapının özellikleri bu ürüne uygun olması gerekir. Plastik bir ürün olması nedeni ile projenin yapılacağı alanın şartları karşılaması gerekmektedir. Mutlaka son karar verilmeden önce yapı sistemleri firmalarının uygulama yerini görmesini isteyiniz. Hem vakit kaybı hemde paranızın boşa gimemesi için keşif yaptırınız.

Polikarbon teras kapama modelleri örnek göselleri ürün içine eklenmiştir. Her teras kapatma firması polikarbon teras kapatma sistemleri yapmayabilir. Lütfen önce işçilik ve fiyatlar hakkında bilgi alın.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Polikarbon Teras kapatma”

Your email address will not be published.