Kış bahçesi ne kadara mal olur?

Kış bahçesi ne kadara mal olur? 8 Önemli Detay!

Yapınızın müsaitlik durumuna göre farklı metrekarelerde kış bahçesi yaptırabilirsiniz. Kış bahçesi ne kadara mal olur? sorusu ile akla gelen konu olacaktır. Buna net cevapler verebilmek için alanla ilgili ve kış bahçesi yaptırmak isteyen kişinin genel beklentilerini bilmek gerekir. Sistem için standart malzeme kullanımı ile mal olacağı fiyat farklı olurken eklenecek farklı aksesuarlarla kış bahçesi fiyatlarının mal oluş fiyatları oldukça farklı olacaktır.

Doğru kış bahçesi fiyat hesaplama yapabilmek için firmamız müşterilerine yerinde ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Lütfen gerçekçi olmayan fiyatlar yerine bizlere ulaşarak yerinizde keşif isteyiniz. İstanbul teras kapatma sistemleri firmamız bugüne kadar bir çok kış bahçesi projesi tamamlamış olup bütçeniz dahilinde sizlere çözümler sunacaktır.

İçindekiler

Orta Kalite Kış Bahçesi Ne Kadara Mal Olur?

Düşük alt sınıf kaliteden hiç bahsetmeden orta kalite üzerine bir hesaplama yapmak gerekirse m2 fiyatları 4 ile 6.000₺ arasında değişkenlik gösterebilmektedir. Bu sistemde kullanılacak profil malzeme türü, profil kalınlığı, cam kalınlıkları, çatı kapatma malzemeleri standart seçimlerde olmalıdır. Bir çok tüketici orta kalite kış bahçesi içinde revize istemekte olup fiyat standartların dışına çıkabilmektedir.

Orta kalitedeki kış bahçesi 10m2 lik bir alan için ortalama 50-65.000₺ ortalamasını bulabilmektedir. Yinede son nihai fiyatların belirlenmesi için mutlaka uzmanlarımızla beklentilerinizi ve proje alnı hakkında bilgilendirme yapınız.

Orta Kalite Kış Bahçesi Ne Kadara Mal Olur

Yüksek Kalite Kış Bahçesi Ne Kadara Mal Olur?

Kış bahçesi sistemleri için sizlere iki kategoride bilgilendirme yapıyor olsak da son derece esnek bi konu olup kişisel olarak sürekli farklı talepler almaktayız. Yüksek kalite kış bahçelerinde kullanılacak profil kalınlıkları, pencere sistemleri, cam tavan sistemler, açılıp kapanır modüler yapılar, aksesuarlar fiyatları oldukça fazla etkilemektedir.

10m2 bir alan için yüksek kalitede kış bahçesinin maliyeti ortalama 65-100.000₺ arasında değişebilmektedir. Bu verdiğimiz fiyatlarda yine yapıyı görmeden piyasadaki ortalama verilen fiyatlardır. Güncel fiyatlar için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Yüksek kalite Kış bahçesi ne kadara mal olur?

Kış Bahçesi Maliyetini Etkileyen 8 Detay

Aşağıdaki listemide belirtilmiş olan 8 detay kış bahçesinin ortalama fiyatları direk etkileyen unsurlardır.

  • Projenin m2 ve gerçek ölçüsü
  • Kış bahçesinde kullanılacak malzeme
  • Sistemde kullanılacak malzemelerin nitelik ve kalitesi
  • Standart veya özel tasarım talebi
  • Kış bahçesinin çatı sistemi
  • Projedeki işçilik kalitesi
  • Kış bahçesinin yükseklik ölçüleri
  • Firma garantisi
  • İşçilik garantisi

Kış Bahçesi Teras ve Bahçe Kullanımı

Günümüzde kış bahçesi olarak bilinen alanlar sadece bahçe katlarına ve alanlarına yapılmamaktadır. Bir çok yapıda üst katlarda ve teras alanlarında da kış bahçesi kullanımı yaygınlaşmıştır. Hayata konfor katan bu sistemler uzun vadeli düşünüldüğünde son derece makul fiyatlarla yapılmaktadır. Binaların ve çeşitli yapıların kullanılmayan bir çok alanı bu sayede en konforlu mekanlara dönüştürülebilmektedir.

İstanbul teras tente firmamız yaşam alanı konutlar için kış bahçesi uygulaması yaptığı gibi her sektörden ticari işlemeler içinde çözümler üretmektedir. Kış bahçesi ne kadara mal olur? sorusu hakkında net bilgiler için hafta boyunca yerinize gelip alanı görüp fiyat teklifi hazırlıyoruz. İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakası tüm semtlerine geliyoruz. Türkiye geneli Ankara, İzmir, Bursa, İzmit, Antalya ve diğer illerimizden proje özelliklerine göre hizmetimiz vardır.


Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir