Kış Bahçesi Nasıl Yapılır

Kış Bahçesi Nasıl Yapılır? Bahçe Çeşitleri

Konforlu ve sıcacık bir kış geçirmek için kış bahçesi oldukça ideal bir seçimdir. Peki kış bahçesi nasıl yapılır? Kış bahçesinin yapımı Tual yapı olarak gelişmiş hizmet olanaklarımız, ekipman çeşitliliğimiz ve profesyonel ekibimiz sayesinde sanılanın aksine oldukça kolaydır. Kış bahçesi yaptırmak için öncelikle bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Daha sonra mekânı yerinde ziyaret ederek sizin istekleriniz doğrultusunda en uygun çeşitleri size sunabiliriz. Ardından yapım aşaması başlar.

Öncelikle kış bahçesi yaptırmak istediğiniz alanın tavan kısmı açıksa dilediğiniz pergola sistemlerimiz ile kapatıyoruz. Bu sistemlerin en önemli özelliği açılır ve kapanır olmasıdır. Uzaktan kumandalı ve manuel çeşitlerimiz bulunmaktadır. Ardından istediğiniz cam sistemini yerleştirerek açık alanları da kapatıyoruz. Bu cam sistemlerinin de aynı pergola sistemleri gibi otomatik yani uzaktan kumandalı ve manuel çeşitleri mevcuttur. Böylece dilediğiniz şekilde dört mevsim kullanım olanağı da sunmaktayız. Camekan kaplama işlemi bittikten sonra ise yer döşemelerinizi değiştirmek isterseniz yine biz devreye giriyoruz ve dilediğiniz şekilde döşemelerinizi değiştiriyoruz. Artık kış bahçeniz mobilyalandırma, peyzaj ve keyif için hazır duruma geliyor.

Kış Bahçesi Yapım Çeşitleri Nelerdir

İçindekiler

Kış Bahçesi Yapım Çeşitleri Nelerdir?

Kış bahçesi nasıl yapılır? Sorusunun bir türevi de kış bahçesi yapım çeşitleridir. Bu çeşitler ise kış bahçesi olarak kullanmak istediğiniz mekânın özellikleri ile alakalıdır. Örneğin tavan sisteminiz varsa ekstradan bir pergola sistemine gerek yoktur. Ya da camla kaplama tercihleriniz, döşeme seçimleriniz, aydınlatma tercihleriniz gibi bütün özellikler kış bahçesi yapım çeşitleri arasında girmektedir. Hayalenizde olan kış bahçesi yapımı için hemen bize 0507 667 67 58 ile ulaşabilirsiniz.

Kış Bahçesinin İşlevleri Nelerdir

Kış Bahçesinin İşlevleri Nelerdir?

Kış bahçeleri oldukça işlevsel özellikler gösteriyor. Tabii bu işlevsellikte firmamızın verdiği hizmetin payı da oldukça büyük. İstanbul teras kapatma firmamız Tual yapı dan kış bahçesi yapımı, modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Kış bahçesi işlevleri ise şunlardır:

  • Açılır kapanır sistemleri sayesinde dört mevsim kullanım imkanı sunmaktadır.
  • Konforlu bir kış mevsimi geçirmenizi sağlamaktadır.
  • Ekstra bir bakım gerektirmemektedir.
  • Oldukça şık yapılardır.
  • Yağmur, kar, rüzgâr gibi doğa olaylarına karşı son derece dayanıklıdır.

Sizin için kış bahçesi nasıl yapılır? Ayrıntılı bir şekilde makalemizde bahsettik. Eğer siz de şık, zahmetsiz ve en uygun fiyata bir kış bahçesi yaptırmak istiyorsanız biz buradayız. Dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.


Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir