Teras Yan Kapama

Teras Kapatma

Olumsuz hava koşulları sebebi ile teras kapatma yaptırmak isteyebilirsiniz. Komple kapatma yapabileceğiniz gibi sadece Teras yan kapama da yaptırabilirsiniz. Terasın şiddetli rüzgar alması veya yan cephesindeki farklı olumsuzluk nedeni ile kapatma tercih edebilirsiniz. Bir çok bina ve yapıda teras kapatma yapan firmamıza sadece yan kapama içinde sizlere farklı model ve çeşitleri ile hizmet vermektedir.

Açıklama

Teraslarda üst ve yan kapama bazen zorunluluk bazende dekoratif gönden gereklidir. Öncelikle teras kapatmayı tercih edenlerin birinci nedeni olumsuz hava şartlardır. Teras yan kapama tercih edenlerinde genelde rüzgar şikayetleri ve yan cephenin baktığı kısımda bitişi daire yada kötü bir görüntü olmasıdır.

Teras Yan Kapama Modelleri

Terasların kapatılması için çok sayıda malzeme tercih edilebilir durumdadır. Ancak hangi malzemen in teras yapınıza uyuya sağlayacağına uzmanlarla görüştükten sonra karar vermeniz faydanıza olacaktır. Binanın yüksekliği, terasın cephe alanları ve ölçüleri belirleyici olacaktır. Teras yan kapama içinde farklı türde malzeme kullanılabilir. Bizden yerinizde keşif isteyerek uzmanımızla beraber karar aşamasına geçebilirsiniz.

  • Cam teras kapatma
  • PVC teras kapama
  • Ahşap teras kapatma
  • Demir teras kapatma
  • Teras tente kapatma
  • Polimer teras kapatma

Teras Yan Kapama Fiyatları

Telefonla verilen teras kapatma fiyatları genelde asıl ölçü alındıktan sonra farklılıklar gösterir. Teras Yan Kapama fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bizi adresinize davet ederek ölçü almamızı ve terasınızın mevcut yapısını görmemizi sağlayabilirsiniz. Teknik personelimiz teras yerinde gerekli ölçü alımını yaptıktan sonra sizlere hemen fiyat verecektir.

There are no reviews yet.

Be the first to review “Teras Yan Kapama”

Your email address will not be published.