teras kapatma modelleri

Teras Kapatma Modelleri

Teras kapatma üstü açık teras katlarında ve balkonlarda kullanılan işlevsel ve dekoratif bir sistemdir. Teras Kapatma Modelleri oldukça fazla olup kullanılacak malzeme türüne ve yapıya göre değişmektedir. Yazın sıcaklardan korunmak, kışın ise sıcak ve korunaklı bir alan yaratmak için sıklıkla tercih edilmektedir. Yaşam alanınızı konforlu hale getirebilmek için tasarlanan teras kapatma modellerinin kullanışlı, sorunsuz ve çağın trendlerine uygun olması gerekmektedir. Bu da ancak profesyonel bir firma tarafından projelendirildiğinde mümkün olmaktadır.

Firmamız, teras kapatma sistemleri için tecrübeli imalat ve montaj ekibi ile sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, proje alan ölçüleri doğrultusunda en konforlu ve uzun ömürlü olabilecek tasarımları sizler ile fikir alışverişi gerçekleştirerek projelendirmekteyiz.

Teras Kapatma Modelleri Nelerdir?

Teras kapatma modelleri müşterinin talepleri ve kullanılacak alanın özellikleri doğrultusunda belirlenmektedir. Projelendirme aşamasında kullanılabilecek birçok farklı türde materyal arasından en işlevsel ve dekoratif olan model seçilmektedir. Bu amaçla kullanılan modeller arasında cam tavan, pergola, tente, hareketli cam çatı, pvc çatı ve ahşap teras kapatma gibi daha birçok alternatif bulunmaktadır. Bu sistemlerin her birinin etrafı müşterinin talebi doğrultusunda giyotin cam, sürme cam, katlanabilir cam, alüminyum doğrama, plastik doğrama ve özel kumaşlar kullanılarak kapatılmaktadır.

Sadece görsel kalite sunmuyor ve sizlere uzun yıllar işlevsel kullanım sunacak uygulamalar geliştiriyoruz. Lütfen ürünlerimiz ve uygulamalarımız hakkında detaylı bilgiyi uzmanımızdan mutlaka alınız.

Teras Kapama Modelleri

Teras kapatma uygulamasının ne amaçla tercih edildiği modelin belirlenmesinde önem taşımaktadır. Dolu ve kar yağışlarının yoğun olduğu bölgelerde cam tavan önerilmezken, yalnızca güneşten korunmanın amaçlandığı sistemlerde daha dekoratif pergola sistemleri önerilmektedir. Ahşap teras kapatma sistemleri ise yaz ve kış için kolay kullanım sunmakta ve sıkça tercih edilmektedir.
Uzman ekiplerimiz ile yerinde gerçekleştirdiğimiz ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak için bizleri arayabilir ve teras kapatma hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Teras kapatma modelleri seçimini tamamen siz yapabileceğiniz gibi bizlerde de tümüyle destek alabilirsiniz. Yapınıza, tarzınıza en uygun model ve tasarımı en iyi kalitede sizlere yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir