teras kapatma metrekare fiyatı

Teras Kapatma Metrekare Fiyatı

Kapatma yapmak istediğiniz malzemenin cinsine göre fiyatlar farklılık gösterir. Teras kapatma metrekare fiyatı için Tual yapı olarak 2021 yılında en uygun fiyatları sunuyoruz. 400₺ den başlayıp 800₺ metrekare fiyatlarına çıkan farklı türde çeşitler bulunmaktadır. Ayrıca teras kapatma yapılacak alanın teknik özellikleride fiyatların netleşmesi için son derece önemlidir. Doğru fiyatlandırma yapmak için malzeme seçimi yapılmış olmalı ve fire dahil tüm alanın ölçüsü doğru alınmalıdır. Ekibimiz dilerseniz yerinizde ücretsiz keşif hizmeti ile ölçüm yapmakta ve aynı gün fiyat teklifi vermektedir.

İçindekiler

Teras Kapatma Metrekare Fiyatı 2021

2021 yılı için en uygun birim metrekare fiyatları ile en iyi malzeme kullanımı yapıyoruz. İstediğiniz tasarım ve estetik yapıda teras kapatma çözümleri sunuyoruz. Küçük veya büyük metrajlı tüm teras ve balkonlar için alana özel proje çıkarıyoruz. Aşağıda malzeme türlerine göre İstanbul piyasası için teras kapatma metrekare fiyatı listelenmektedir. Firmamıza ait güncel fiyatları öğrenmek içn mutlaka bizleri arayınız.

teras kapatma metrekare fiyatı 2021

Ahşap Teras Kapatma (Basit)
Ahşap teras kapatma metrekare fiyatına nakliye, işçilik, malzeme ve montaj dahildir.
500₺
Ahşap Ters Tavan Teras Kapatma
Ahşap Ters Tavan Teras Kapatma metrekare fiyatları 2021 yılı için olup nakliye, malzemesi, işçiliği dahildir.
600₺
Alçıpanlı Ahşap Teras Kapatma
Alçıpanlı teras kapatma uygulamamızda verilen fiyata nakliye, işçilik, malzeme ve montaj dahildir.
650₺
Çelik Profil Teras Kapatma (Sandviç Panel)
Çelik profil teras kapatma metrekare fiyatları 2021 yılı için olup nakliye, malzemesi, işçiliği dahildir.
450₺

Listede belirtilen fiyatlara KDV dahil olmayıp verilen fiyatlar ortalama fiyatlardır. Mutlaka kendi yeriniz için detaylı ölçü istemi ve fiyat teklifi alınız. 2021 yılı teras kapatma metrekare fiyatı ekonomik olup uzun yıllar sorunsuz kullanıma en uygun malzemeden yapılmaktadır. Özel projeler ve müteahhitlik işleri için firmamızdana ayrıca teklif almanız gerekmektedir.

teras üstü kapatma metrekare fiyatı

Teras Üstü Kapatma Metrekare Fiyatları

Yaşam alanı evler, ofis, işyeri ve farklı tüm ticari mekanlar için teras kapatma sistemleri imalatı yapıyoruz. İmalatçı fima olmamız nedeni ile fiyatlar çok daha uygun olabilmekte ve montaj sonrası hizmetlerden de faydalanabilmektesiniz. Teras üstü kapatma için ahşap, alüminyum, çelik, alçıdan, beton, cam tavan veya daha farklı bir çok malzeme seçebilirsiniz. Seçim yapmakta zorlanan müşterilerimiz için firmamız yerinde keşif hizmeti vermekte ve yapınıza en uygun modelin seçimi konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Teras üstü kapatma metrekare fiyatları için bizleri arayabilir veya sitemiz üzerinden canlı destek hattından hemen görüşebilirsiniz.

istanbul teras kapatma metrekare fiyatı

İstanbul Teras Kapatma Metrekare Fiyatları

Teras kapatma firmalarının sayısı istanbul da oldukça fazladır. Her firma üretici olmayıp toplama ürün yada başka yerde yaptırmak sureti ile sizlere ürünler sunabilir. Ayrıca İstanbul teras kapatma metrekare fiyatı firmalar arasında olukça fazla değişkenlik gösterebilir. Tual Yapı firmamız İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde bölge farkı gözetmeksizin en uygun fiyatları sizlere sunar. Fiyatların yanında malzeme kalitesi ve işçilik kalitesi içinde garanti sunar.

 

İstanbul teras kapatma sistemleri

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir