Teras Kapatma Sistemleri
0216 377 74 37

Teras Kapatma Fiyatları

Dar veya geniş teraslarını en işlevsel kullanmanız için özel tasarımlar yapıyoruz. Teras kapatma fiyatları uygulama modellerimize göre değişkenlik göstermekte olup ihtiyaca göre özel çözümler sunuyoruz. Veranda, Teras ve Balkonları daha yaşanabilir ve konforu hale getiriyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlarla senelerdir hizmet verdiğimiz gibi aynı kalitede ve garantili teras kapatma işçiliklerimizle çalışmaya devam ediyoruz. 

İstanbul Teras Kapatma Fiyatları

Firmamız şimdilik sadece İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında teras kapatma işlerinde alım yapmaktadır. Fiyatlarımız istanbul ilçelerinde teras kapama yapılacak şekilde düşünülmüş ve fiyatlandırılmıştır. 

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_PriceTable_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”PW_Call_To_Action”][/siteorigin_widget]

Teras Üstü Kapatma Fiyatları

Teras üstü kapatma için bir çok farklı tasarımımız ve uygulama modelimiz bulunmaktadır. Teras boyutları, teras yapısı, açık alan özellikleri, güneş alan yapısı gibi bir çok detaya göre model planlayabiliyoruz. 1 m2 fiyatları ortalama piyasa koşullarında işçilik hariç 300-400₺ arasındadır. Ancak doğru bir teras üstü kapama fiyatlarının verilebilmesi için mutlaka teras kapatmanın yapılacağı alan yerinde görülmelidir. Yer görülmeden verilecek fiyatlar yanıltıcı olabilir. Müşterilerimize önerimiz sitemizde yer alan fiyatları değerlendirmeden mutlaka bizlere ulaşarak ücretsiz keşif yaptırmalarıdır.

Çatı Katı Teras Kapatma Fiyatları

Çatı katlanır neredeyse her binada farklı özelliklerdedir. Bu sebeple modelde çıkabilecek malzeme metrekaresi, malzeme firesi farklılık göstermektedir. İşçilik hesabının ve alanda kullanıcak malzemenin ölçülerinin net olarak bilinmesi gerekir. Çatı katı teras kapatma fiyatları için lütfen bizlere ulaşarak yerinizden ücretsiz keşif tespit hizmetlerimizden faydalanın. İstanbul Teras Tente Firmamızdan adresinize gelecek uzmanımız gerekli tüm ölçüleri alacak, hangi malzeme türünün kullanılacağını kesinleştirecek ve sizlere en uygun fiyatları verecektir.

Dubleks Teras Kapatma Fiyatları

Dubleks katları için şimdiye kadar İstanbul içinde yüzlerce farklı tasarımda teras kapatma yaptık. Her müşterimizin bütçesine uygun farklı modellerde ürün yapıyoruz. Dubleks katlar teras kapatma için en ideal alanlardır. Doğru malzeme seçimi ve kaliteli işçilikle yıllardır keyifle kullanacağınız alanlar ortaya çıkarılır. 300-400₺ arasında ortalama m2 fiyatları bulunmakta olup yerin niteliği ve özelliğine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bizi aramanız halinde hemen adresinize geliyor, dubleks teras kapatma için gerekli ölçüleri alıyor ve fiyat teklifimizi hemen iletiyoruz.

10 Comments
Emre Güler

Binamızdaki teras için alüminyum teras kapatma yaptırmak istiyoruz 17m2 alana sahip sizden fiyat bilgisi rica edecektim.

Ömer Şengül

Alüminyum teras kapatma mı yaptırmalıyım yoksa cam balkon mu karar veremedim. İkisi arasında teras kapatma fiyat farkı ne olur?

Pelin Tok

Terası en ucu ne ile kapayabilirim. Dubleks katımıza teras kapatma yaptırmak istiyorum ancak çok fazla bütçem yok. Sizden indirimli en ucuz fiyat teklifini alabilir miyim?

Salih Yahşi

En ucuz teras kapatma modeli hangisidir bilgi verebilir misiniz birde 2021 yılı için metrekaresini kaça yapıyorsunuz

Burak Atan

Bioklimatik pergola teras için uygun mudur? Bu sistemin fiyatını 25 metrekare bir teras için verebilir misiniz?

Ferit

Yüksekli 2.30 metre Genişlik 5 metre bir teras için fiyat verebilir misiniz? Ayrıca gelip siz yerinde ölçü alıyor musunuz

Buğra Dereli

Bir çok firma ile görüştüm ancak hem iyi işçilik hem kaliteli ürün hemde en uygun fiyatları firmanızdan aldım teşekkür ederim

Müşteri mesteri

İşçilik güzel paranın karşılığını alırsınız

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *