Dar veya geniş teraslarını en işlevsel kullanmanız için özel tasarımlar yapıyoruz. Teras kapatma fiyatları uygulama modellerimize göre değişkenlik göstermekte olup ihtiyaca göre özel çözümler sunuyoruz. Veranda, Teras ve Balkonları daha yaşanabilir ve konforu hale getiriyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlarla senelerdir hizmet verdiğimiz gibi aynı kalitede ve garantili teras kapatma işçiliklerimizle çalışmaya devam ediyoruz. 

İstanbul Teras Kapatma Fiyatları

Firmamız şimdilik sadece İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında teras kapatma işlerinde alım yapmaktadır. Fiyatlarımız istanbul ilçelerinde teras kapama yapılacak şekilde düşünülmüş ve fiyatlandırılmıştır. 

Ahşap Teras Kapatma Fiyatları
1M2 fiyatıdır
300-325 TL
Çelik Profil Teras Kapatma
1M2 fiyatıdır
250-400 TL
Balkon Kapatma
1M2 fiyatıdır
350-650 TL
Teras kapatma fiyatları ortalama olarak verilmiştir.

Teras Üstü Kapatma Fiyatları

Teras üstü kapatma için bir çok farklı tasarımımız ve uygulama modelimiz bulunmaktadır. Teras boyutları, teras yapısı, açık alan özellikleri, güneş alan yapısı gibi bir çok detaya göre model planlayabiliyoruz. 1 m2 fiyatları ortalama piyasa koşullarında işçilik hariç 300-400₺ arasındadır. Ancak doğru bir teras üstü kapama fiyatlarının verilebilmesi için mutlaka teras kapatmanın yapılacağı alan yerinde görülmelidir. Yer görülmeden verilecek fiyatlar yanıltıcı olabilir. Müşterilerimize önerimiz sitemizde yer alan fiyatları değerlendirmeden mutlaka bizlere ulaşarak ücretsiz keşif yaptırmalarıdır.

Çatı Katı Teras Kapatma Fiyatları

Çatı katlanır neredeyse her binada farklı özelliklerdedir. Bu sebeple modelde çıkabilecek malzeme metrekaresi, malzeme firesi farklılık göstermektedir. İşçilik hesabının ve alanda kullanıcak malzemenin ölçülerinin net olarak bilinmesi gerekir. Çatı katı teras kapatma fiyatları için lütfen bizlere ulaşarak yerinizden ücretsiz keşif tespit hizmetlerimizden faydalanın. İstanbul Teras Tente Firmamızdan adresinize gelecek uzmanımız gerekli tüm ölçüleri alacak, hangi malzeme türünün kullanılacağını kesinleştirecek ve sizlere en uygun fiyatları verecektir.

Dubleks Teras Kapatma Fiyatları

Dubleks katları için şimdiye kadar İstanbul içinde yüzlerce farklı tasarımda teras kapatma yaptık. Her müşterimizin bütçesine uygun farklı modellerde ürün yapıyoruz. Dubleks katlar teras kapatma için en ideal alanlardır. Doğru malzeme seçimi ve kaliteli işçilikle yıllardır keyifle kullanacağınız alanlar ortaya çıkarılır. 300-400₺ arasında ortalama m2 fiyatları bulunmakta olup yerin niteliği ve özelliğine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Bizi aramanız halinde hemen adresinize geliyor, dubleks teras kapatma için gerekli ölçüleri alıyor ve fiyat teklifimizi hemen iletiyoruz.