Raylı Sistem Teras Kapatma

Teras Kapatma

Kullanış ve görüntü açısından Raylı Sistem Teras Kapatma modelleri oldukça popüler ve etkilidir. Klasik teras kapatma sistemlerine göre maliyeti her ne kadar daha yüksek gibi görünsede konfor açısından ciddi fark yaratır. İstanbul teras tente firmamız Raylı Sistem Teras Kapatma için özel imalatı ve proje kabulü yapmaktadır.

Açıklama

Adından da anlaşılacağı üzere Raylı Sistem Teras Kapatma kolay açılabilir raylar üzerinede gelip gidebilmektedir. Teras ölçüsüne göre özel imalatı yapılır. Oturduğunuz yerden kumandası ile teras üstü açılır ve kapanır. Raylı sistemde sadece üst tavan kısmı değil dilerseniz ön cepheye bakan kısımda da raylı cam paneller kullanılabilir.

Raylı Sistem Teras Kapatma Fiyatları

Mekan ve konutlarınız için Raylı Sistem Teras Kapatma yaptırmak istiyorsanız firmamız teknik personeli adresinize gelip ücretsiz keşif desteği verebilir. Bu sayede sistemin yapılacağı alanda birebir model için fiyat çıkarılır. Her teras için bu sistem yapılabilir değilse de bir çok alnda kullanıma uygundur. Bunun tespitinide uzmanların yapması gerekecektir.

Sistemde kullanılacak malzemenin miktarı, malzemenin kalitesi ve teras ölçüleri fiyatları belirleyecektir. Şirketimiz İstanbul teras tente en ekonomik teras kapatma fiyatları ile sizlere hizmet vermektedir. Lütfen bizden son fiyatı almadan karar vermeyiniz.

 

There are no reviews yet.

Be the first to review “Raylı Sistem Teras Kapatma”

Your email address will not be published.