gaziosmanpaşa teras kapatma

Gaziosmanpaşa Teras Kapatma

Konutların en özel alanları teraslardır. Gaziosmanpaşa teras kapatma firmamız sizlere daha konforlu ve keyifli teras alanlarının kapatma projelendirmesini ve uygulamasını sağlamaktadır. Açık teraslar kısmi zamanlarda kullanım sunarken kapalı teraslar 4 mevsim kullanılır. Yazın aileniz ve sevdiklerinizle saatlerce kullandığınız bölüm ve alanları kış aylarında aralıksız kullanabileceksiniz. Camlı sistemler, raylı, sürgülü ve katlanır modeller, yarı camlı yada komple kapalı dahil bir çok farklı model ve tasarımda ürün sunuyoruz.

İçindekiler

Gaziosmanpaşa Teras Üstü Kapatma

Yasal prosedürler gereği yada apartman yönetiminin aldığı kararlar gereği komple teras kapatma yapamayan müşterilerimiz için teras üstü kapatma çözümleri sağlamaktayız. Yan taraflar ve cephe kısmı açık olan bu modellerde sadece üst kısım kapalı olmakta ve yasal olarak kullanımı ve yapımında bir engel bulunmamaktadır. Üst bölüm için tente kullanımı, pergola sistemleri, cam tavan yaptırabilirsiniz. Gaziosmanpaşa teras kapatma işlerinizde mutlaka firmamız Tual Yapı uzmanlarına ulaşıp daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

gaziosmanpaşa dubleks teras kapatma

Teras Kapama Gaziosmanpaşa

Firmamız müstakil binalar, ticari mekanlar, özel mülkler, tek katlı yada çok katlı her tür yapı için teras kapatma imalatı yapabilmektedir. Sizin belirleyeceğiniz yada isteyeceğiniz malzemeden imalat yapılabileceği gibi dilerseniz firmamızdan uzman görüşüde alabilirsiniz. Şirketimiz İstanbul içinde Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Bizi arayın yerinize gelelim ve yapınıza en uygun teras kapatma çözümünü sizlere sunalım.

Gaziosmanpaşa teras kapatma için aşağıdaki tüm semt ve mahallelerde proje kabul etmekteyiz.

  • Bağlarbaşı, Barbaros Hayrettinpaşa
  • Fevzi Çakmak Mahallesi
  • Hürriyet Mahallesi
  • Karadeniz, Karayolları, Karlıtepe, Kazım Karabekir
  • Merkez, Mevlana
  • Pazariçi
  • Sarıgöl
  • Şemsipaşa
  • Yeni Mahallesi, Yenidoğan, Yıldıztabya

Gaziosmanpaşa Dubleks Teras Kapatma

Teras kapatma talebi en çok dubleks yapı ve binalardan bizlere ulaşmaktadır. Binaların yapım aşamasında genelde dubleks katlarında ciddi metrekarede alan teras kısımlarında açıkta kalmakta ve bina ruhsatına açık alan olarak işlenmektedir. Ancak zamanla bu alan kullanım için gerekli hale gelir ancak daire sahibi her mevsim bu alandan faydalanamaz. Dubleks teras kapatma sistemi de tam bu noktada yaz kış 4 mevsim kullanım sağlar. Gaziosmanpaşa teras kapatma işleriniz için mutlaka ekibimize 0507 667 67 58 numaramızdan ulaşıp detaylı bilgi isteyiniz.


Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir