Teras Kapatma Sistemleri
0216 377 74 37

İstanbul Teras Kapatma

İstanbul teras kapatma çözüm merkeziyiz. Ufak metrekare yada büyük açık alan tüm teraslar için uygulama yapmaktayız. Kendi imalatımızdan size özel tasarım geliştiriyoruz. Hem kullanışlı teraslar ortaya çıkarıyor hemde uzun yıllar kullanabileceğiniz sağlayabileceğiniz şekilde imalat sağlıyoruz. Teras kapatma sistemleri için 2021 yılı metrekare fiyatlarımız oldukça uygun olup ücretsiz yerinde keşif hizmetlerimizde bulunmaktadır.

İstanbul Teras Üstü Kapatma

Açık teras alanlarıda her ne kadar tercih ediliyor olsa da ancak yılın belirli zamanlarında kullanım sağlar. Teras üstü kapatma sistemleri ile 4 mevsim kullanış sağlar. Terasların kapatılması ile birlikte hem alan kullanımını genişler, hem izolasyon ve yalıtım konusunda kazançlı olursunuz. Terasların kapatılması aşamasında tam kapatma, yarı camlı kapatma veya farklı modeller yapılabilmektedir. İhtiyacınızın tam olarak belirlenmesi ve farklı sunumlar yapabilmemiz için terasın yerinde görülmesinde fayda vardır. Lütfen İstanbul teras kapatma firmamıza ulaşarak müsait olduğunuz gün ve saat için randevu alıp ücretsiz yerinde tespit isteyiniz.

İstanbul Teras Kapatma İmalatı

Kapatılacak teraslar için hazır malzeme kullanımı yapmıyoruz. Tüm çalışma firmamız imalatında gerçekleşir. İmalat öncesinde projeniz için bir modelleme yapılır. Farklı alternatifler sizlere sunulur ve beraber en kullanışlı ürünler seçilir. Basit değersiz malzeme kullanmıyoruz. Sizlere sunacağımız profil, cam, montaj, fitil, raylı sistem ve diğer tüm ekipman ve ürünler birinci kalitede malzemeden seçilmektedir. Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçe semtlerine teras kapatma hizmeti yapıyoru. Hem yaşam alanı konutlar hemde ticari iş yerleri için iş alımımız vardır.

İstanbul Teras Kapatma Fiyatları

Teras kapatma yaptırmayı düşünüyorsanız karşınıza farklı fiyatlar çıkacağı kesindir. Kapama işleminde kullanıcak malzeme cinsi, malzeme kalınlıkları, mekanik sistemin özellikleri, işçilik ve üretim kalitesi fiyatların değişmesinde etkendir. Teras genişlik, yükseklik ve uzunluk durumuna göre fire kaybı ortaya çıkmaktadır. Kimi teras yapıları düze bir alanda iken kimi yapılarda fire kaybına neden olabilecek ölçülerde karşımıza çıkar. Bu nedenle mutlaka yerinde doğru ölçü alınması gerekmektedir. İstanbul teras kapatma fiyatları için firma uzmanımız vereceğiniz adrese en kısa sürede geliyor ve tam ölçü alıp doğru fiyatlandırmayı sizlerle hemen paylaşıyor. Fiyat teklifimiz tarafınızdan kabul edilmesi ile birlikte hemen imalat aşamasına geçilmektedir.